Club Abbreviation Key:

BJF – Brooks (Alberta) Fencing
SKA – Asquith Garde
SKC – Swift Current
SKP – Prince Albert Northern Knights
SKR – Regina Rapiers
SKS – Saskatoon Fencing Club
SKU – University of Saskatchewan
SKW – Moose Jaw Matadors
SKZ – East Zone, Regina

Under-10 Mini-Epee

Plc Name First name Club
1 ANAND Arun SKS
2 LAVALLEE Benjamin SKS
3 LACASSE Kendra SKC
3 THORNE Nicholas SKS
5 BOERSMA Isaac SKS
6 KEET Evan SKA
7 JEWSBURY Cooper SKA
8 SMITH Gavin SKA
9 ROSIN Cash SKA

Under-13 Mini-Epee

Plc Name First name Club
1 LACASSE Dylan SKC
2 THORNE Abigail SKS
3 FLEISCHFRESSER Andrew SKA
3 LUND Adam SKS
5 HAMM Trinity SKA
6 GELLER Ben SKS

Under-13 Mixed Foil

Plc Name First name Club
1 LACASSE Dylan SKC
2 ANAND Arun SKS
3 THORNE Abigail SKS
3 WOJCIECHOWSKI Case SKP

Cadet Mixed Epee

Plc Name First name Club
1 WOJCIECHOWSKI Dylan SKP
2 STEEN Gunnar SKS
3 MACLACHLAN Cameron SKS
3 MORRISSEY Riley SKS

Cadet Mixed Foil

Plc Name First name Club
1 NICKEL Andrew SKZ
2 WILSON Justin SKZ
3 LACASSE Ian SKC
3 MUELLER Maxwell SKS
5 TRISCHUK Benjamin SKS
6 BOWEN Alexander SKZ
7 TESSIER Ethan SKP
8 LAUDIN Haden MGB
9 LEVORSON-WONG Lesley SKC
10 HUNTER Carianne SKC
11 MCLAUGHLIN Hanna SKS
12 MENGELL Kai SKP
13 BILLO Amara SKP

Cadet Mixed Sabre

Plc Name First name Club
1 ELSHAKANKIRI Hamza SKZ
2 FLEISCHFRESSER Peter SKA
3 ELSHAKANKIRI Janna SKZ
3 WHELAN Brynn SKA
5 THORLAKSON Barry LFC
6 OLORUNLEKE Bolutife SKS
7 MCLAUGHLIN Hanna SKS

Junior Mixed Epee

Plc Name First name Club
1 VAN MARION Kirsten SKA
2 HURL Tristen SKP
3 HERMUS Bas BJF
3 MACLACHLAN Cameron SKS
5 WOJCIECHOWSKI Dylan SKP
6 STEEN Gunnar SKS
7 SPANIER Alicia SKZ
8 MORRISSEY Riley SKS

Junior Mixed Foil

Plc Name First name Club
1 ANDERSON Cole SKU
2 WILSON Justin SKZ
3 MUELLER Maxwell SKS
3 NICKEL Andrew SKZ
5 LAUDIN Haden MGB
6 LACASSE Ian SKC
7 LEVORSON-WONG Lesley SKC

Junior Mixed Sabre

Plc Name First name Club
1 SENTERRE Jordan SKA
2 FLEISCHFRESSER Peter SKA
3 ELSHAKANKIRI Janna SKZ
3 WHELAN Brynn SKA
5 OLORUNLEKE Bolutife SKS
6 BRIGNALL Alex SKP

Senior Mixed Epee

Plc Name First name Club
1 BROOKE William SKS
2 VAN MARION Kirsten SKA
3 JANSEN Brianna SKU
3 ROUSELL Ryan SKA
5 THORNE Andrew SKS
6 RAMASWAMI Kieran SKU
7 EMERY Erica SKR
8 HURL Tristen SKP
9 ROSSEEL Genevieve SKA
10 FLEISCHFRESSER Matthew SKA
11 SPANIER Alicia SKZ

Senior Mixed Foil

Plc Name First name Club
1 DUDIAK Scott SKU
2 DULA Patrik SKU
3 SOSNA Elwood SKR
3 WILSON Justin SKZ
5 ANDERSON Cole SKU
6 NICKEL Andrew SKZ
7 KRESS Shaylyn SKU
8 MUELLER Maxwell SKS

Senior Mixed Sabre

Plc Name First name Club
1 BRECHT Kirk SKR
2 ROUSELL Ryan SKA
3 ELSHAKANKIRI Hamza SKZ
3 SENTERRE Jordan SKA
5 BRECHT Douglas SKA
6 WHELAN Brynn SKA
7 ELSHAKANKIRI Maher SKR
8 PITURA Dale SKR
9 ELSHAKANKIRI Janna SKZ

Wheelchair Mixed Epee

Plc Name First name Club
1 ROUSELL Ryan SKA
2 BROOKE William SKS
3 FLEISCHFRESSER Matthew SKA
3 ROSSEEL Genevieve SKA
5 BRECHT Douglas SKA

Wheelchair Mixed Sabre

Plc Name First name Club
1 ROUSELL Ryan SKA
2 ELSHAKANKIRI Hamza SKZ
3 ELSHAKANKIRI Maher SKR
3 FLEISCHFRESSER Peter SKA
5 BRECHT Douglas SKA

Master Mixed Epee

Plc Name First name Club
1 BRECHT Douglas SKA
2 ROSSEEL Genevieve SKA
3 SPRACKLIN Robert SKP